Sabit Teknik Kurumsal
ŞİRKET PROFİLİ

25 Nisan 1995 yılında Yaşar YAŞA tarafından kurulmuş olan Yaşar Teknik Hırdavat, ticaret hayatına teknik hırdavat malzemelerinin satışı ile başlamıştır. 2003 yılında Sabit Teknik Hırdavat Makina Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak isim değiştirmiştir. Kurulduğu günden bugüne muhtelif teknik hırdavat ve sanayi malzemeleri konusunda müşterilerine tedarik ve destek hizmeti vermekte olup bünyesinde barındırmış olduğu bayilik ve distribütörlüklerle çalıştığı satıcı ve nihai tüketiciye çözüm ortağı olmuş, her geçen gün müşteri ve ürün portföyünü sürekli geliştirmekte, küçük ve orta boy imalatçılardan, diğer hırdavat mağazaları ve büyük sanayi tesislerine kadar sanayinin her alanında aktif olarak büyüyerek sektörün önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

Bugün Sabit Teknik Hırdavat, 6.000 m2 kapalı alan sahip 2 mağazası, 17 araçtan oluşan filosu, 3.000’nin üzerinde aktif müşterisi ve 40.000’den fazla çeşitten oluşan ürün portföyü, yüksek servis ve hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Sabit Teknik Hırdavat, bağlantı elemanlarından kaynak malzemelerine, elektrikli el aletlerinden endüstriyel gazlara, el aletleri, matkap ve kesici takım aletleri, kesici, aşındırıcı zımpara ve taşlardan oluşan zengin ürün yelpazesi ile müşterilerinin iş ve üretim süreçlerini hızlı malzeme tedariki prensibiyle desteklemektedir.

Benzersiz ve kaliteli ürün portföyü, Türkiye içinde her noktaya ulaşması, zengin ürün yelpazesi ve müşteriye uygun satış koşulları, büyük firmaların dağıtım kanalı olması ile her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Firmamız sağlam ve uzun soluklu olarak kurulmuş olduğu ticari ilişkileri sayesinde sadece İzmir ve Ege bölgesinde değil, tüm Türkiye’de mal alımı ve satımı yapmaktadır. Firmamızın köklü ilişkileri sayesinde benimsemiş olduğu iyi hizmet anlayışıyla Türkiye pazarında bilinen bir firma haline gelmiştir.

Bünyemize eklediğimiz Cesa Turizm Şirketlerimiz dahilinde Grup Şirket olmayı başarmış durumdayız.

Sabit Teknik Hırdavat Ltd, genç, dinamik, araştıran, müşterilerine güven kaynağı olan verdiği sözü yaptığı işlerle kanıtlayan öncü bir şirket olmanın inancı ile hareket etmektedir. Her biri kendi alanlarında Türkiye ve Dünya çapında olan markaların bayii olarak, Sabit Teknik Hırdavat, üretim süreçlerinde müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri tespit etmek, en hızlı şekilde malzemelerin teminini sağlamak ve üstün satış sonrası hizmetleri vermek konularında uzmanlaşmıştır.

Daha büyük kitlelere ulaşmak ve gelişmek için çaba gösteren şirketimiz her geçen gün büyümektedir. 25 yılı aşkın bu süreç içinde gerek ülkemizin gerekse firmamızın gelişimi sonucu en güvenilir lider firma konumunda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Her zaman ve Her yerde müşteri odaklı olarak çalışan şirketimiz için, samimi, saygılı ve dürüst bir anlayışla, sürekli ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dayanan gelişimle, başarının sinerjiden kaynaklandığına inanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hizmet vermek, vazgeçilmez değerlerimizdir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, Satış ve Pazarlama ekibi tarafından talep doğrultusunda, birçok ürünün tanıtımı ve uygulaması için teknik destek ve eğitim hizmeti de verilmektedir. 2010 yılında ISO 9001 belgesini, 2017 yılında bünyesine kattığı ISO 9001:2015 belgesi ile de kalite standardını belgelendirerek, sektörde fark yaratan bir konuma sahip olmuştur.

MİSYONUMUZSabit Teknik Misyon
Sabit Teknik Hırdavat’tın, sektörü’nde istikrarlı, şeffaf ve güvenilir bir şirket olması için varız.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında, en uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmet anlayışı ile bir kereliğine değil kalıcı bir şekilde karşılamak.
Ürün yelpazemizdeki en yeni, en kaliteli ve en gelişmiş ürünleri müşterilerimize sunarken, bizden beklenen etkinliği ve yeterliliği göstererek müşterilerimize ve bayiliğini yaptığımız markalara güven veren, mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan.

VİZYONUMUZSabit Teknik Visyon
Sektördeki güçlü varlığını, konusunda uzman ve tecrübeli ekibine dayandırarak;
• Hizmetlerini en yeni ve geniş ürün yelpazesi ile veren,
• Sorun aradığını bulamamaksa , “Çözüm biziz” sloganı ile hareket eden,
• Kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan,
• Karlılığı hedefleyerek sektör payını arttıran,
• Yaratıcı ve yenilikçi olan,
• Hizmet verdiği kurumların da gelişmelerine yardımcı olan, kurumların ilk tercih ettiği şirket olmaktır.

Kalitede ve rekabette iş yaptığımız ülkelerde lider bir dünya şirketi olmak.
DEĞERLERİMİZSabit Teknik Değerler

Müşterilerimize, bayiliğini yaptığımız şirketlere, personelimize ve sektörümüze;
• Samimi, saygılı ve dürüst bir anlayışla,
• Sürekli ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dayanan gelişimle,
• Başarının sinerjiden kaynaklandığına inanarak,
• Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hizmet vermek, vazgeçilmez değerlerimizdir.

Müşterinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru anlamak, çalışmalarımızı müşteri odaklı şekilde sürdürmek, firma olarak büyürken aynı oranda hizmetimizin kalitesini dürüstlükten ödün vermeyecek şekilde devamlı arttırmak, işlerimizi zamanında tamamlayarak müşteriye olan bağlılığımızı daima korumak şirket olarak önem verdiğimiz ve çalışma hayatımızda her zaman dikkat ettiğimiz unsurlardır.

Beraber çalıştığımız müşterilerimiz bize güvenebileceklerinin bilincindedirler ve bunun sürdürülebilirliği adil çalışma anlayışımız ile sağlanıyor olacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sabit Teknik Hırdavat, Kalite Yönetim Sistemi”ni; ISO 9001:2015 standardını referans alarak oluşturmuştur. Firma olarak benimsediği kalite politikası ile; müşteri şartları, yasal şartlar, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve yasal şartlara uyma güvencesi için süreçlerin belirlenmesi ve sistemin etkin olarak uygulanması yoluyla müşteri memnuniyetinin arttırılmasını amaçlamaktadır.


Sabit Teknik İso belgesi
Cesa Turizm

UÇAK BİLETİ
Acentemiz, başta milli havayolumuz THY olmak üzere uluslararası ve yerel tüm havayolu şirketlerinin biletlerini kesebilme yetkisine sahiptir.

VİZE İŞLEMLERİ
Vize işlemlerinizde titizlikle hizmet vermekte olup, konsolosluklar ve siz firmalarımız arasında birincil iletişim görevini üstlenmekteyiz.

YURT İÇİ OTEL
İş amaçlı ziyaretlerinizde yurt içinde hangi bölge olursa olsun anında otel rezervasyonlarınızın yapılması, ziyaretinize uygun ve zamanınızı en iyi değerlendireceğiniz merkezi otel lokasyonlarına yönlendirilmeniz sağlanabilmektedir.

YURT DIŞI OTEL
Özellikle uluslararası çalışan ve buna bağlı fuar ziyaretlerinde bulunan firmalarımıza dünyanın neresinde olursa olsun 80.000 den fazla otel alternatiflerini sunabilmekteyiz.

YURT İÇİ VE YURTDIŞI TUR ORGANİASYONU & TRANSFER – ARAÇ KİRALAMA
İster grup olarak, ister münferit ya da 2-3 kişi olarak kişiye özel paketlerimiz İZCESA TURİZM olarak profesyonelce organize edilmektedir.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
Uluslararası organizasyonlardan kazandığımız tecrübeyi siz değerli firmalarımız ile paylaşarak; ekibimiz ile, tüm detaylar üzerinde titizlikle çalışırken, siz hayalinizdeki organizasyonun keyfini çıkarın.

Kurumsal Hizmetlerimizin başlıcaları:
Bayi ve Eğitim Toplantıları
Ürün Tanıtımı & Araç Lansmanı
Özel Davetler ve Etkinlik Yönetimi
Basın Organizasyonları
Teşvik Seyahatleri
Fuar katılımlarınızda stant kurulması, Host&Hostes temini, teknik ekipman sağlanması , broşür – katalog basım ve tedarikleri

SOSYAL AKTİVİTELER
İZCESA TUR olarak bir diğer farklı hizmetimiz ise Golf Turizmidir.
Uluslar arası platformda profesyonelce gerçekleştirdiğimiz bu aktivite daha çok yurt dışından gelen Golf meraklılarına yönelik konaklama ve saha tedariki yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres : Halkapınar Mahallesi 1376 Sokak No:2/A Konak / İzmir – Turkey
E-Mail : info@cesatur.com
Tel : +90 232 700 27 10

Cep : +90 530 011 87 68 (7/24) Esra Yaşa
E-Mail : esrayasa@cesatur.com

Cep : +90 535 727 96 85 (7/24) Engin Ceylan
E-Mail : enginceylan@cesatur.com